Команда
Інна Полховська – членкиня Наглядової ради, керівниця напряму інклюзивності, гендерної рівності та недискримінації.
Кандидат юридичних наук, доцент, експертка з конституційного права, прав людини та гендерної рівності. Авторка понад 50 наукових праць, включно з публікаціями у виданнях, індексованих у Scopus та Web of Science. Співавторка підручника з конституційної юрисдикції (затвердженого МОН України). Має досвід міжнародного стажування в Німеччині, входить до редакційної колегії правового наукового журналу.Спеціалізується на захисті прав людини, забезпеченні гендерної рівності, протидії дискримінації, розвитку демократичних інститутів і утвердженні верховенства права в Україні.
Олег Поліщук – член Наглядової ради, керівник напрям аудиту та етики.
Фахівець з державного управління та антикорупційного комплаєнсу. Має понад 25 років досвіду, зокрема як керівник Центру протидії корупції в ДП «НАЕК «Енергоатом» (2014–2024), де впровадив систему ISO 37001, політику комплаєнсу та внутрішній аудит.
Має ступені магістра публічного управління, юриста та MBA. Сертифікований аудитор ISO 37001. У 2022–2023 роках проходив військову службу в ЗСУ. Відзначений професійними нагородами у сфері комплаєнсу.
Роман Гекалюк – директор.
Фахівець із державного управління, антикорупційної політики, комплаєнсу та гуманітарного розмінування. Має понад 15 років професійного досвіду в органах державної влади, енергетичному секторі, міжнародних проєктах та благодійній сфері. Магістр державного управління, права та фінансів; учасник бойових дій, сертифікований сапер.
Проходив навчання у GICHD та HALO Trust, має міжнародну сертифікацію ISO 37001. Працював експертом у проєктах USAID, OECD, Міністерстві енергетики, а також у секторі боротьби з корупцією. Спеціалізується на питаннях безпеки, управління ризиками, антикорупційного комплаєнсу та відновлення постраждалих територій.
Ян Артюхов – заступник директора, керівник напрямку механізованого розмінування.
Закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого та Харківський інститут державного управління при Президентові України.
Має значний досвід у сфері механізованого гуманітарного розмінування, зокрема в організації робіт, координації техніки та забезпеченні оперативної реалізації на місцевості. Окрім юридичної та управлінської освіти, володіє професійною компетентністю в екологічних питаннях, зокрема щодо захисту рослинного і тваринного світу під час проведення робіт з розмінування. Забезпечує виконання операцій Фонду з урахуванням екологічної стійкості та дотримання міжнародних стандартів.
Олександр Гук – командир загону гуманітарного розмінування.
Юрист, фахівець у сфері правового забезпечення державного та корпоративного управління, а також гуманітарного розмінування.
Має понад 20 років професійного досвіду у державному секторі та приватних компаніях, де працював на аналітичних, управлінських та правових посадах. Забезпечував юридичний супровід діяльності підприємств у сфері енергетики, фармацевтики та лісового господарства.
Поєднує глибоку правову експертизу з практичним досвідом гуманітарного розмінування.
Іван Кондрушенко – начальник відділення НТО та ІНРМ
Педагог, сапер, фахівець з дистанційного зондування землі та інформаційного управління у сфері гуманітарного розмінування.
Має фахову освіту в галузі фізики, інформатики та математики, а також спеціалізовану підготовку як сапер (EOD 1–2) та інструктор з навчання ризикам, пов’язаним з ВНП. Автор та викладач навчальних курсів у середній освіті, досвідчений користувач ГІС-технологій.
З 2023 року працює у благодійному фонді «Розмінування України» як сапер і керівник напрямків нетехнічного обстеження та ІНРМ. Відповідає за планування НТО, управління інформацією та роботу з бенефіціарами на рівні польових операцій. Активно залучений до впровадження інноваційних підходів у зборі, верифікації та аналізі даних у протимінній діяльності.
Незалежна організація, створена у відповідь на повномасштабне вторгнення росії в Україну з метою підтримки місцевих громад та безпеки її жителів. Наша місія полягає у відновленні попередньої функціональності та безпеки на територіях, забруднених вибухонебезпечними залишками війни. Наша команда віддана гуманітарним принципам та зосереджена на розмінуванні територій, забруднених вибухонебезпечними залишками війни.
Діяльність та програми
Наша діяльність охоплює гуманітарне розмінування, організацію обстеження територій та попередження ризиків для місцевого населення. Ми активно впроваджуємо такі програми, як:
Фонд був заснований спільнотою волонтерів та військових задовго до повномаштабного вторгнення внаслідок подій, пов'язаних із вторгненням росії на територію Криму та сходу України. Згодом на базі власних знань та самостйного фінансуванная фонд отримав державну реєстрацію у 2022 році.
Місія та цінності
Наша місія - забезпечити безпеку та підтримку місцевих громад та жителів деокупованих територій, щоб повернути первиний стан територій що постраждали внаслідок війни.
В своїй діяльності ми дотримуємося цінностей гуманізму, солідарності та безпеки.
Мета фонду
Діяльність Фонду охоплює широкий спектр завдань у сфері гуманітарного розмінування, організацію проведення обстеження територій та попередження ризиків для місцевого населення.
Метою Фонду є підвищення безпеки та надання підтримки місцевим громадам та жителям, з метою відновлення попередньої функціональності очищеним територіям.
Розвиток фонду
Для забезпечення оптимальної ефективності результату діяльності фахівці Фонду, окрім гуманітарного розмінування, розвивають експериментальний напрямок проводячи сумісну роботу з науково-дослідними інститутами та окремими фахівцями з питань геофізики, агрономії, цифрових технологій, ведуть тісну співпарцю з військовими саперами, піротехніками, використвуючи наявний на сьогоні потенціал для вирішення питань мінної небезпеки.
Рішення фонду
Використовуючи автоматизовані системи виявлення та розмінування, застосовуючи безпілотники для візуалізації небезпечних зон та аналізу даних, а також користуючись сучасними науковими інструментами у нашій діяльності, ми пропонуємо ефективні рішення та забезпечуємо належні умови для населення та безпеку наших працівників у зонах підвищеного ризику.
Дослідницький проєкт з розробки установки для розмінування
Фахівці БФ Розмінування України в рамках наукової роботи по розробці власного алгоритму розмінування та механічної протимінної установки, працюють над розробкою та вдосконаленням методу швидкого обстеження ділянок на предмет забруднення ВНП та вилучення ВНП механізованим шляхом.
Механізоване розмінування
Напрямок спрямований на підтримку розмінування сільськогосподарських угідь, за рахунок алгоритму що не має аналогів в Україні. Використовуючи дистанційну систему розроблену інженерами Фонду, нам вдалося досягти вражаючих результатів, що підтвердженні науковими дослідженнями.
Україна є серед ТОП-5 найбільших агро експортерів світу. Тому наше завдання — максимально прискорити процес гуманітарного розмінування й подбати про глобальну продовольчу безпеку.
Комплектація мобільних саперних груп
Фонд надає матеріально-технічну допомогу військовим-саперам, що задіяні у піротехнічних роботах не лише при гуманітарному розмінуванні, а і при виконанні військових задач.
Інформування населення щодо мінної небезпеки
Інформування населення щодо мінної небезпеки та навчання його запобіганню нещасних випадків, пов'язаних з вибухонебезпечними знахідками, стосується не лише замінованих територій. Підвищення ефективності процесу гуманітарної протимінної діяльності починається з формування навичок безпечної поведінки.
Наша діяльність
Наша команда виконує різноманітні завдання для забезпечення безпеки та відновлення територій: